Buradasınız: Anasayfa / Andorid Uygulama-Oyun / ProBook PRBT 751 7″ Tablet Rom

ProBook PRBT 751 7″ Tablet Rom

 

PROBOOK-PRBT-751-TabletPC-7-quot-Kapasitif-Android__64331752_0Bu yazı sorucevap.yenitabletpc.com ‘da bir arkadaşımızın isteği üzerine hazırlanmıştır. Ürünün distrübütörü zahmet edip Türkçe yayınlamamış, İngilizce Çince açıklamışlar. (Muhtemelen Çinli tedarikçilerinden kopyala yapıştır yaptılar.

 

Standart tabletlerin güncellenmesi ROM yüklenmesi sırasında kullanılan yöntem SD kart içerisine güncelleme dosyalarının yüklenmesi ve MID cihazınızı bununla başlatmanız. Bir nevi boot işlemi. Ancak Probook tabletlerde farklı bir şekilde sistem güncellemesi yapıyorsunuz.

 

 İlk adım olarak MID Cihazınızı yani tablet bilgisayarınızı Usb kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız. Bilgisayarınızda USB sürücüleri yüklenmemişse tablet pc’nizi tanımayacaktır. bilgisayarınıza sürücüleri yüklememiz gerekecek.İlk olarak tablet bilgisayarınızı kapatın. Ses açma (VOL+) tuşuna basılı tutarak Tablet pc’yi bilgisayara Usb kablosu ile bağlayacaksınız..Ses tuşuna basılı olarak USB Kabloyu takmanız 3-4 saniye civarında olacaktır. Daha sonra power yani Güç düğmesine 6-7 kez hızlı hızlı basıp bırakın. Eğer cihazınız açılırsa,kapatın ve aynı işlemi tekrar deneyin.  Windows otomatik olarak Usb sürücüsü yüklemeye başladıysa başarılı olmuşuz demektir.

____
g1xg4 ProBook PRBT 751 7 Tablet PC Güncelleme İşlemi
g1xkz ProBook PRBT 751 7 Tablet PC Güncelleme İşlemi
——-

Lütfen güncelleme yapmadan önce konuyu baştan sona adım adım okuyunuz.

Söylememiz gereken birşey daha var. Cihazınızı yedeklemenizi tavsiye ediyoruz. Zira içerisindeki size ait olan resimler müzikler videolar silinecektir.
Öncelikle güncelleme için kullanacağımız programın adı LiveSuit .Bu programı

LİVE SUİT PROGRAMI

Programı kurun ve açın.

g1xmm ProBook PRBT 751 7 Tablet PC Güncelleme İşlemi
Programı açtığınızda Select Img kısmına tıklayın ve indirdiğiniz .img uzantılı dosyayı seçin. Yes seçeneğine tıklayın. Bu dosyayı Probook resmi sitesinde bulabilirsiniz.
g1xnk ProBook PRBT 751 7 Tablet PC Güncelleme İşlemi
g1xq8 ProBook PRBT 751 7 Tablet PC Güncelleme İşlemi
Daha sonra cihazınızı başta belirttiğimiz gibi bilgisayara takın. Ses açma (VOL+) tuşuna basılı tutarak Tablet pc’yi bilgisayara Usb kablosu ile bağlayacaksınız..Ses tuşuna basılı olarak USB Kabloyu takmanız 3-4 saniye civarında olacaktır. Daha sonra power yani Güç düğmesine 6-7 kez hızlı hızlı basıp bırakın. Eğer cihazınız açılırsa, kapatın ve aynı işlemi tekrar deneyin. LiveSuit tabletinizi tanıyacaktır. Ve size devam etmenizle ilgili bir soru soracak. Yes dedikten sonra tekrar Yes diyoruz.
g1xrx ProBook PRBT 751 7 Tablet PC Güncelleme İşlemi
g1xtc ProBook PRBT 751 7 Tablet PC Güncelleme İşlemi
Cihazınıza güncelleme başarılı bir şekilde yüklendiğinde aşağıdaki pencereyi görürsünüz. Yes seçeneğine tıklayın ve tabletinizin usb bağlantısını kesebilirsiniz.
g1xvl ProBook PRBT 751 7 Tablet PC Güncelleme İşlemi
Power tuşuna yaklaşık 8 saniye basılı tutun daha sonra ardından 1 dakika kadar açılmasını bekleyin ana ekran ile karşılaştığınızda güncellemeniz başarılı olmuş demektir. Güle güle kullanınız.
Eğer güncelleme işlemi olmamışsa aynı adımları baştan tekrar deneyiniz.
Güncelleme esnasında NetSnyc ve Exit tuşları çalışmaz.
Tabletinizi yanlızca kapalı iken güncelleyebilirsiniz.RESMİ WEB SAYFASI

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× beş = 35

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top